Hakkımızda

Çiçek tasarımı ve dekorasyona yönelik çalışmalarına ilk olarak 2007 yılında Burdur’da başlamıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürün sunmayı ilke edinen Açelya Çiçek 12 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesi ile 2007 yılında kurulmuştur.
Burdur Açelya Çiçekçilik;  çiçekçilik sektörünün her alanında hizmet vermeye çalışmaktadır. siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarına uzmanlaşmış kadrosu ve geniş ürün yelpazesi ile bunun yanı sıra  2018 yılında ise sanal ortamda gerçek canlı çiçekler ile online satış yapmaya başlamış ve bu kategoride de sektörünün ilklerinden olmayı başarmıştır.
Burdur Merkez'de yer alan çiçek mağazamızda  her türlü buket, aranjman, düğün, açılış sepetleri ve cenaze çelengi ile hizmetinizdeyiz. Düğün ve açılış süslemeleri deneyimli personellerimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Ayrıca salon bitkileri, yapay çiçek çeşitlerimiz de mevcuttur.
Bir telefon ile dünyanın her yerine,  sevdiklerinize çiçek ulaştırmak, Tüm Burdur ile birlikte, Türkiye nin 81 iline ve Dünyanın 156 ülkesine çiçek siparişi. Açelya Çiçek ile sorun olmaktan çıkar. Açelya Çiçek sevginizi iletir, sevgiyle
Açelya Çiçek kalite ve güvencesiyle sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duymaktayız.
Misyonumuz
Müşteri odaklı tasarımlar gerçekleştirerek kaliteli hizmet ve ürünü zamanında ve eksiksiz olarak tedarik etmek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Vizyonumuz
Sürekli değişen ve gelişen çiçek dünyamızda sektöründe farklı tasarımlar yaratarak sektörün vazgeçilmezleri arasında olmak.